ZMRZLINOVÉ STROJE
NA TOČENOU ZMRZLINU

prodej a servis zmrzlinových strojů na výrobu točené zmrzliny

Točená zmrzlina

Točená zmrzlina je zmrzlina připravovaná z tekuté směsi během odběru ze stroje na přípravu točené zmrzliny. Taková zmrzlina je také nazývána jako zmrzlina soft, což lze volně přeložit také jako zmrzlina lehká, teplá, měkká. Zatímco pro výrobu klasické hard zmrzliny se používají výrobníky zmrzliny, v nichž po vložení zmrzlinové směsi dochází k zmražení celé dávky najednou, vyrábí se točená zmrzlina kontinuálně, tedy vždy pouze množství potřebné pro daný odběr. Zmrzlina je tedy vždy čerstvě vyrobená a od klasické zmrzliny se liší hustotou, tuhostí.

Nabízíme !

Prodej zmrzlinových strojů

Kvalitní stroje na zmrzlinu za bezkonkurenční cenu? To jsou výrobníky zmrzliny OCEANPOWER. Neváhejte se přesvědčit sami. Kontaktujte nás a rádi Vám předvedeme výrobu točené zmrzliny. Jsme provozovatelé zmrzlinových stánků a rádi se podělíme o naše zkušenosti.
Kontakt: +420724 370 949

Výkup zmrzlinových strojů

Prodáváme a vykupujeme použité zmrzlinové stroje OCEANPOWER. Použité stroje na točenou zmrzlinu jsou důkladně zkontrolovány naším technikem a připraveny pro další provoz. Držíme skladem veškeré náhradní díly na zmrzlinové stroje

E-SHOP

Servis chladících zařízení

Nabízíme kvalitní servis chlazení, montáž, údržbu a odborné poradenství od zkušených proškolených pracovníků s mnoha lety zkušeností v oboru zmrzlinových strojů. Od jednoduchých montáží a úkonů až po komplexní služby jsme schopni vyřešit jakýkoliv problém.
HOT-LINE +420 774 204 365

 • FAQ - Nejčastější dotazy při koupi zmrzlinového stroje

  VYTVOŘTE SI JEDNODUCHÝ PODNIKATELSKÝ ZÁMĚR POMOCÍ TĚCHTO OTÁZEK Ten správný zmrzlinový stroj vyberete, pokud si odpovíte alespoň přibližně na následující otázky: Kolik porcí denně cca prodám a za jaký časový úsek ? Jakou zmrzlinu chci prodávat? Smetanovou nebo ovocný sorbet? Mám možnost připojení na 230V nebo 400V ? Kolik mohu investovat do zmrzlinového stroje s ohledem na jeho návratnost ?

 • ROZDÍL MEZI GRAVITAČNÍM ZMRZLINOVÝM STROJEM A NÁŠLEHOVÝMI ČERPADLY

  Stroj s čerpadly je náročnější na údržbu, je ve vyšší cenové kategorii a měl by mít kompresor na 400V aby zvládl umrazit zmrzlinu našlehanou vzduchem. Stroj s čerpadly ovšem umí "napumpovat do zmrzliny" až 80% vzduchu, zmrzlina má potom krémovější konzistenci, ale vzduch mírně potlačuje výraznost chuti. Otázkou je opět počet porcí, které za sezónu prodáte pokud je to 500 porcí denně a více, rozhodně hledejte stroj s pumpami, investice do čerpadel se vyplatí. Gravitační stroj bez čerpadel je primárně určen pro ovocné sorbety a tzv. vodové zmrzliny, zvládne bez problémů i kousky ovoce. Na gravitačním stroji lze samozřejmě vyrábět i smetanové zmrzliny s nášlehem cca 30%, je však potřeba vědět jakým způsobem vzduch do zmrzliny našlehat.

 • JAK NA KOUSKY OVOCE

  Záleží jak velké kousky ovoce chcete ve zmrzlině mít. U ovocných dřeňových zmrzlin nelze udělat nášleh - z tohoto důvodu stroj s čerpadly nemá u tohoto typu zmrzliny ekonomické opodstatnění. Ovocné dřeňě bez problému gravitační stroje zvládnou.

 • Stroj z Číny nebo Itálie?

  V případě gravitačního zmrzlinového stroje KVALITNÍ čínský stroj plně nahradí Italský výrobek a je za podstatně výhodnější cenu. Je samozřejmě důležité správně vybrat stroj, neboť ne všechny čínské stroje jsou PROFESIONÁLNÍ pro komerční prodej zmrzliny. Některé stroje dovážené do ČR jsou určeny pro DOMÁCÍ POUŽITÍ, např pro párty a oslavy do 50 osob. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

 • POZOR NA PODVODNÍKY

  Když uvažujete o koupi zmrzlinového stroje, není nic jednodužšího, než vzít směs kterou hodláte prodávat a zajet přímo za prodejcem do kamenné prodejny. Vše na místě vyzkoušet a ochutnat. Se strojem, za který chcete utratit peníze, se seznámit. Zkuste vydat po sobě minimálně 15 velkých porcí, aby jste otestovali rychlost a spolehlivost mrazícího výkonu stroje. Doporučuji zkontrolovat kompresor u nezávisleho chladícího technika a ověřit mrazící výkon.

 • CHLAZENÍ VODOU NEBO VZDUCHEM?

  Pokud máte vlastní zdroj vody a je "zdarma" volte chlazení vodou, stroj chlazený vodou neohřeje vzduch v provozovně a má podstatně lepší hodnoty při chlazení v extrémních teplých dnech. Negativním aspektem je spotřeba vody. Pokud bude stroj chlazený vzduchem, doporučuji zajistit cirkulaci vzduch a odvod horkého vzduchu od zmrzlinového stroje, popřípadě instalovat externí kompresor mimo provozovnu.

 • KOLIK PORCÍ DENNĚ ABY TO CELÉ MĚLO SMYSL ?

  V případě gravitačního zmrzlinového stroje, z osobní zkušenosti mohu říct, že spodní hranice je 100 prodaných porcí za den. Pokud toto číslo je menší dejte raději mrazící box s nanuky, ušetříte si hromadu času a starostí a pěněz:)

 • KALKULACE NÁVRATNOSTI PRODEJE ZMRZLINY

  Velkou porci zmrzliny vyrobíte cca +- 5,- Kč včetně kornoutu. Sezóna v ČR, kdy lze zmrzlinu prodávat celý den při venkovním prodeji je cca kolem +-100 dní za rok. Záleží samozřejmě na počasí. Pokud jste si odhadli počet porcí za den, víte za kolik CZK bude malá a velká můžete začít kalkulovat hrubý odhad. Samozřejmě je potřeba místo prodeje aktivovat jinak na venkově a jinak ve větším městě. Dle našich zkušeností se stánkovým prodejem zmrzliny Vám rádi v aktivaci, počtech a HACCP pomůžeme.

Štěstí si za peníze nekoupíte, ale můžete si koupit zmrzlinový stroj a to je blízko!

e-shop Sigroup.cz e-shop Sigroup.cz

PRO OBJEDNÁVKU POUŽIJTE E-SHOP


Dále dodáváme:
- Pokladní systém EET
- Barové a prodejní pulty
- Klimatizace

Odeslat poptávku


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet čtyři:


Kontaktujte nás

Adresa

Křenová 55
Brno 602 00
IČ: 29270197
DIČ: CZ29270197
K.s. v Brně oddíl C, vložka 69773

Telefon

Obchodní kontakt:
+420724 370 949

Servisní kontakt:
+420 774 204 365